Hakkımızda

Ürolojik hastalıklar konusunda İzmir Üroloji Tıp Merkezini tercih edin

İzmir Üroloji Tıp Merkezi

İZMİR Üroloji Dal Merkezi ’nin kurucularından Opr. Dr. Ruşen Aydın ve Opr. Dr. Mehmet Çelimli ve ayda 150 kişinin böbrek taşını ses dalgalarıyla kırıyor.

1992 yılında ege bölgesinde haklı bir şöhrete erişmiş olan İzmir Üroloji Tıp Merkezimiz, kurulduğu günden bugüne kadar yaklaşık 20 bine yakın böbrek hastasını tedavi etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Ayda 150 kişinin böbrek taşını ses dalgalarıyla kırıyor ve hastalarımızı yetişkin uzman kadrosu olan Op.Dr.Mehmet Çelimli, Op. Dr. Ruşen Aydın, Prof.Dr.Yusuf Ziya Ateşçi ile ürolojik hastalıklar alanında teknolojik yatırımları ile teşhis ve tedaviye katkı vermeye devam etmekteyiz.

Merkezimiz tüm ürolojik hastalarının ayaktan teşhis ve tedavisi için gerekli araçlara sahip olarak hizmet vermektedir. Cerrahi ve endoskopik tedaviye karar vermeden önce hastalarımız mutlaka üroloji uzmanlarımıza danışmalısınız. Çünkü üriner sistem taşlarının %90’ı ameliyat gerektirmeden kırılabilmektedir. Alsancak İzmir’de yer alan üroloji merkezimiz verdiği güven dolu hizmet ile her geçen gün hasta sayısını arttırmaktadır.

Merkezimiz böbrek, üreter ve mesane taşların da kullandığımız DİREX VE EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile oldukça yüksek başarıya sahiptir. Ege bölgesinde böbrek taşı ya da ürolojik hastalıklar denildiğinde ilk akla gelen merkezimiz hasta kabul sayısı olarak yüksek bir başarıya sahiptir. İzmir Üroloji Tıp Merkezi olarak amacımız, üriner sistem taşlarının tedavisinde cerrahi müdahaleye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır. Hastalarımız merkezime gelirken ellerindeki tetkikleri ile ( röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs.) gelmelerinin konulacak teşhis açısından önemli olduğunu belirtirken bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verildiğinin altını önemle çizmekteyiz.

Cerrahi Müdahale

Hastaya konulan tanıya göre gerekirse cerrahi müdahale yapılmaktadır.

Teknolojik Yatırımlar

DİREX ve EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Yetişkin Uzman Kadrosu

Op.Dr.Mehmet Çelimli, Op. Dr. Ruşen Aydın, Prof.Dr.Yusuf Ziya Ateşçi

Ameliyatsız Yöntemler

Böbrek taşı tedavisinde ses dalgalarını kullandıklarını ve hastayı cerrahi müdahale yapmadan hastanın taşını kırdıklarını söyledi.

Anlaşmalı Kurumlar

SGK, EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR, İŞ BANKASI, YAPI KREDİ EMEKLİLERİ

Hizmet Kalitesi

İzmir Üroloji Tıp Merkezi olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile hedefimiz, hastalarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktır.

1

Hasta Bilgilendirme Broşürleri

Böbrek Taşları Hasta Broşürü
ESWL Hasta Broşürü
Üreteroskopi ile Lazer Taş Cerrahisi
Esnek Üreteroskopi ile Lazer Taş Cerrahisi
Perkütan Nefrolitotomi (Kapalı Yöntem Taş Ameliyatı)
İdrar Yoluna Tüp Yerleştirilmesi (Double J Stent)

2

Hizmet Kalitesi

İzmir Üroloji Tıp Merkezi olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile hedefimiz, hastalarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktır.

3

SGK Anlaşmalı Kurumlar

SGK
EMEKLİ SANDIĞI
BAĞ-KUR
İŞ BANKASI
YAPI KREDİ EMEKLİLERİ